600 Watt Superplant Lumatek

De 600 Watt Superplant Lumatek verlichtingsset combineert een Lumatek HPS-lamp met hoge PAR-output met een robuuste Superplant magnetische ballast voor kweektenten tot 120x120 cm. De Lumatek 600W HPS bloeilamp levert 90.000 lumen en 1.100 µmol/s PAR dankzij een keramische PCA-boogbuis, bij een levensduur van 24.000 branduren. De lamp is ontworpen voor digitale ballasts maar functioneert ook uitstekend op de Superplant 600W magnetische ballast. Compleet met spiegelreflector en IEC-kabel. Start betaalbaar en upgrade later naar digitaal. Bestel bij Plant & Flower.

600W Superplant Lumatek — High-PAR Lumatek Lamp met Betaalbare Magnetische Ballast

De 600 Watt Superplant Lumatek set biedt een unieke combinatie in het assortiment: een Lumatek HPS-lamp — ontworpen met dezelfde precisie als de lampen voor Lumatek's digitale ballasts — aangedreven door een Superplant magnetische ballast. Het resultaat is een kit die start op een laag instapbudget, maar met een lamp die ook klaar is voor een toekomstige upgrade naar een digitale ballast. Dekking: tenten tot 120x120 cm.

Lumatek HPS 600W: ontworpen voor prestatie

Lumatek ontwikkelt zijn HPS-lampen specifiek voor hoge PAR-output, met een keramische PCA-boogbuis die hogere interne temperaturen aankan dan conventionele boogbuizen. Dat vertaalt zich naar meetbare voordelen:

  • 90.000 lumen bij 600W met een efficiëntie van 150 lm/W.
  • 1.100 µmol/s PAR — de Lumatek lamp staat bekend om zijn hoge verhouding PAR-watt, de lichtwaarde die er écht toe doet voor plantgroei.
  • Keramische PCA-boogbuis: weerstaat chemische interactie met het gasmengsel, wat zorgt voor stabielere kleurweergave en beter PAR-behoud over de volledige levensduur.
  • 24.000 branduren levensduur bij 2000K, E40-fitting.

Superplant magnetische ballast: starten zonder drempel

De Superplant 600W magnetische ballast is de meest directe manier om je Lumatek lamp aan het werk te zetten. Geen instellingen, geen dimfuncties — aansluiten en starten. Compatibel met HPS- en MH-lampen tot 600W, met ingebouwde thermische zekering. De lagere aanschafkosten van de magnetische ballast houden je startinvestering laag.

Upgrade-pad naar digitaal

Wanneer je budget het toelaat, kun je de Superplant ballast vervangen door een Lumatek digitale ballast en direct profiteren van dimfuncties, Superlumens en hogere frequentie-aansturing. De Lumatek lamp is hiervoor al volledig voorbereid — een investering die met je meegroeit.

Inhoud

De kit bevat de Lumatek 600W HPS bloeilamp, de Superplant 600W magnetische ballast, een spiegelreflector en een IEC-kabel.

Snel leverbaar vanuit onze Belgische growshop. Klaar om direct digitaal te starten? Bekijk onze Lumatek LED kweekverlichting.

Dit pakket bevat

           
Laden...